Filma Me Titra Shqip: Ghosts of Girlfriends Past

100 min 2009 5,9 / 1475
Kategoria: Fantazi Komedi Romance
Viti: May 1, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,431
Shikime: 3528
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Konor Midi është lloji i mashkullit që ndahet me tre të dashura njëkohësisht, Me anë të një video-telefonate. Kështu që kur shkon në dasmën e të vëllait ai ka një qëllim të vetëm: të shkojë në shtrat me shoqëruesen e vetme të nuses që për njëfarë arsyeje i ka shpëtuar. Por fantazma e xhaxhait të tij të ndjerë Uejn, i cili ishte njeriu që i mësoi t’i dashurojë dhe t’i lërë femrat, ka një tjetër qëllim në mendje: të vendosë në vend besimin e humbur të Konorit ndaj dashurisë, një detyrë e vështirë
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR