Filma Me Titra Shqip: The Godfather: Part II

202 min 1974 8,6 / 7157
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Dec 20, 1974
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 28,18
Shikime: 3028
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vazhdimi i sagës së familjes Korleone tregon historinë e Vito Korleones kur ka qenë i ri në Nju Jorkun e 1920-ës dhe më pas ndjek Majkëll Korleonen në 1950-ën i cili po përhapte biznesin ne familjes në Las Vegas, Hollivud dhe Kubë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR