Filma Me Titra Shqip: Green Street Hooligans

109 min 2005 7,2 / 1380
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Sep 9, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,575
Shikime: 2702
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një i dëbuar nga qyteti Harvard, fillon jetën e ti të dhunshme në Londër me botën e krimit dhe huliganizmit në futboll.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR