Filma Me Titra Shqip: Hotel Transylvania 2

89 min 2015 6,7 / 3552
Viti: Sep 21, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,003
Shikime: 561
Pershkrimi
Kur Vampiri Vlad i stilit shumë shumë shumë të vjetër mbërrin në hotel për një mbledhje familjare të rëndësishme, Hotel Transylvania ndodhet në një përplasje të mbinatyrshme midis stilit të vjetër dhe stilit të ri modern.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR