Filma Me Titra Shqip: Hot Fuzz

121 min 2007 7,5 / 4517
Kategoria: Krim Aksion Komedi
Viti: Feb 14, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,292
Shikime: 1569
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Polici i jashtëzakonshëm i Londrës Nikolas Enxhëll transferohet padashur në një fshat të çuditshëm anglez dhe çiftëzohet me një partner të ri budalla. Ndërkohë, Nikolas dyshon një komplot të keq që ka përfshirë të gjithë banorët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR