Filma Me Titra Shqip: Knock Knock

99 min 2015 5 / 1713
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Jun 26, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,907
Shikime: 939
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Evan Ueber, një bashkëshort i lumtur dhe baba i dy fëmijëve bie pre e dy adoleshenteve dhe lojës së tyre të çmendur. Ai duhet të kalojë një sërë peripecish për të kuptuar mesazhin e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR