Filma Me Titra Shqip: Lucky Number Slevin

110 min 2006 7,5 / 2512
Viti: Feb 24, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,361
Shikime: 772
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë gjendet papritur i përfshirë në mes të një grindje mes dy bandave kriminale më të rëndësishme të Nju Jorkut të cilat kanë shefa Rabinin dhe Bosin dhe ai vëzhgohet vazhdimisht nga detektivi Brikovski dhe vrasësi Gudkat. Për të dalë nga kjo situatë e vështirë ai ka hartuar një plan të përsosur...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR