Filma Me Titra Shqip: AVP: Alien vs. Predator

101 min 2004 5,7 / 2451
Viti: Aug 12, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,341
Shikime: 830
Pershkrimi
Gjatë një ekspedite arkeologjike në Bouvetøya të Islandes në Antarktik, një ekip arkeologësh dhe shkencëtarë të tjerë e gjejnë veten të kapur në një betejë mes dy legjendave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR