Filma Me Titra Shqip: Monster Hunt

111 min 2015 5,8 / 142
Kategoria: Komedi Fantazi
Viti: Jul 16, 2015
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 6,44
Shikime: 1267
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Përbindëshi i vogël dhe i lezetshëm Huba është fëmija e një burri dhe një mbretëreshe përbindësh, i kërcënuar nga njerëzit që urrejnë përbindëshat dhe përbindëshat që duan ta kapin atë, në një botë parahistorike në Kinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR