Filma Me Titra Shqip: Ronaldo

92 min 2015 6,5 / 178
Kategoria: Histori
Viti: Nov 9, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,962
Shikime: 837
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I filmuar për rreth 14 muaj në brendësi të rrethit të një sportisti, ky është dokumentari i vetëm i autorizuar i një prej futbollistëve më të mitë të futbollit në kulmin e karrierës. Për herë të parë tregohet jeta e Kristianos me familjen dhe miqtë si dhe çastet pas fitimit të tre Topave të Artë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR