Filma Me Titra Shqip: Son of the Mask

94 min 2005 3,9 / 961
Viti: Feb 18, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,803
Shikime: 1480
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dhjetë vjet pas filmit të parë, dr.Arthur Neuman është duke dhënë një fjalim në sallën e mitologjisë skandinave në Edge Muzeun e Qytetit. Një burrë, me të zeza vjen për të parë muzeun. Kur dr.Neuman arrin në pjesën lidhur me burgimin e Loki-t, dr.Neuman përmend se Loki e krijoi maskën dhe e lëshoi atë në Tokë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR