Filma Me Titra Shqip: Spooks: The Greater Good

104 min 2015 5,9 / 353
Kategoria: Thriller Aksion
Viti: Apr 11, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,69
Shikime: 656
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një terrorist arratiset gjatë një dorëzimi rutinë, Uill Hollouei duhet të bashkëpunojë me shefin e çnderuar të MI5 Herri Pirs për ta gjurmuar dhe për të ndaluar një sulm terrorist në Londër.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR