Filma Me Titra Shqip: Suburra

130 min 2015 7.3 / 1021
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Oct 14, 2015
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 8.958
Shikime: 4982
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gangster i njohur si "Samurai" do ta shndërrojë portin e Ostias në Las Vegasin e kazinove dhe të lojrave të fatit. Të gjitha Familjet Mafioze vendosin të bashkëpunojnë për këtë synim të përbashkët, por paqja nuk do të zgjasë për shumë kohë!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR