Filma Me Titra Shqip: Taxi

86 min 1998 6,6 / 1372
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: Apr 4, 1998
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 8,809
Shikime: 1159
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic i hutuar dhe një shofer taksie me aftësi garuese duhet të kapin një bandë grabitësish gjermanë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR