Filma Me Titra Shqip: Better Living Through Chemistry

91 min 2014 6 / 154
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Mar 14, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,16
Shikime: 587
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e qetë e një farmacisti do të dalë jashtë kontrollit kur ai fillon një marrëdhënie me një kliente grua e cila e përfshin atë në një rrugë seksi, droge dhe ndoshta vrasjeje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR