Filma Me Titra Shqip: Ted 2

115 min 2015 6,1 / 4611
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 25, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23,088
Shikime: 580
Pershkrimi
Çifti i sapo martuar Ted dhe Tami-Lynn duan të kenë një fëmijë, por që të bëhen prindër, Ted do të duhet të provojë se ai është një person në një gjykatë të ligjit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR