Filma Me Titra Shqip: The Martian

141 min 2015 7,7 / 13438
Viti: Sep 30, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 30,088
Shikime: 625
Pershkrimi
Gjatë një misioni në Mars, Astronauti Mark Uatni mendohet i vdekur pas një stuhie të ashpër dhe i lënë pas nga ekuipazhi i tij. Por Uatni ka mbijetuar dhe e gjen veten të bllokuar dhe i vetëm në një planet armiqësor. Me vetëm pak furnizime, ai duhet të mbijetojë në mënyrë që të sinjalizojë në Tokë që është gjallë.


FILMAT E SYGJERUAR