Filma Me Titra Shqip: The Stanford Prison Experiment

122 min 2015 6.9 / 723
Kategoria: Thriller
Viti: Jul 17, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.004
Shikime: 3313
Pershkrimi
24 studentë meshkuj ishin zgjedhur për një eksperiment, duke marrë rolin e të burgosurve dhe të rojeve, në një burg të rremë në bodrumin e ndërtesës së psikologjisë së Stanfordit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR