Filma Me Titra Shqip: The Back-Up Plan

106 min 2010 6 / 914
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Apr 23, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,081
Shikime: 1345
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një komedi romantike rreth një gruaje e cila lind binjakë nëpërmjet mbarsjes artificiale dhe ku gjen dashurinë e saj në të njëjtën ditë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR