Filma Me Titra Shqip: Valentine's Day

125 min 2010 5,8 / 2107
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Feb 10, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,551
Shikime: 650
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërthurja e çifteve dhe beqarëve në Los Angeles, ndarjet dhe lidhjet në bazë të presioneve përreth dhe pritjet e ditës së Shën Valentinit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR