Filma Me Titra Shqip: Wild City

102 min 2015 5,9 / 18
Kategoria: Thriller Aksion Krim
Viti: Jul 25, 2015
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 2,577
Shikime: 1330
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-polic i cili zotëron një lokal krijon miqësi me një femër në orët e mbylljes dhe e gjen veten të ndjekur nga ish i dashuri i saj dhe kriminelët që ai paguan. Ndjekja kthehet në vdekjeprurëse kur vëllai i ish-policit rrihet për vdekje dhe kur në këtë histori përfshihet një valixhe me para.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR