Filma Me Titra Shqip: Carlito's Way

144 min 1993 7,8 / 1676
Kategoria: Krim Thriller
Viti: Nov 10, 1993
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,669
Shikime: 1443
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ish i dënuari Rican është liruar nga burgu, premton që do të qëndroj larg nga droga dhe dhuna pavarësisht nga rrethi i ti që ka, jeta e ti do të filloj nga jashtë N.Y.C
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR