Filma Me Titra Shqip: Love

134 min 2015 6,1 / 968
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jul 6, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,383
Shikime: 2605
Pershkrimi
Mërfi është një amerikan që jeton në Paris i cili përfshihet në një marrëdhënie emocionalisht dhe seksualisht të ndezur me një vajzë të paqëndrueshme, Elektrën. Të pavetëdijshmë se si do të ndikojë në marrëdhënien e tyre, ftojnë fqinjen e tyre në shtrat me ta…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR