Filma Me Titra Shqip: Blood Diamond

143 min 2006 7,5 / 4427
Kategoria: Dramatik Thriller Aksion
Viti: Dec 7, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,723
Shikime: 6000
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Diamantët e përgjakur nxirren nga zona e luftës në Afrikë dhe shiten për të financuar konfliktet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR