Filma Me Titra Shqip: Shooter

124 min 2007 7 / 2651
Viti: Mar 22, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,81
Shikime: 2877
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një qitës që jeton larg njerëzve në një shtëpi në mal është thirur përsëri në veprim pasi mësohet për një komplot për të vrarë presidentin. Por zbulon se i kanë ngritur kurth që ta fahësojnë për atë atentat. Ai shkon në kërkim për të gjetur vrasësin e vërtetë dhe për të gjetur se kush saktësisht e kishte futur në kurth, dhe pse…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR