Filma Me Titra Shqip: The Pursuit of Happyness

117 min 2006 7,9 / 5932
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 14, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,102
Shikime: 770
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në ngjarje të vërtetë! Një shitës merr kujdestarinë e djalit të vet dhe është në prag të fillimit të një jete ndryshe profesionale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR