Filma Me Titra Shqip: Ant-Man

117 min 2015 7,1 / 13349
Viti: Jul 14, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 30,898
Shikime: 634
Pershkrimi
Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott Lang duhet të përqafojë heroin e tij të brëndshëm dhe të ndihmojë dr.Hank PYM për të realizuar një plan për të shpëtuar botën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR