Filma Me Titra Shqip: A Better Tomorrow

124 min 2010 6,2 / 32
Kategoria: Dramatik Aksion Thriller
Viti: Sep 16, 2010
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 2,319
Shikime: 1355
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Trafikantët e armëve Hjuk dhe Joung-çun janë si vëllezër dhe asgjë s'mund t'i përçajë. Kur ata arritën të largoheshin nga Korea e Veriut lanë pas vëllanë më të vogël të Hjukut, Çulin dhe nënën e cila vdiq në burg. Tre vjet më vonë Çul arrin të shkojë në Korenë e Jugut dhe futet në forcat e policisë. Hjuk do të vihet përballë Çulit kur Joung-çun i kërkon që të bëjnë edhe një punë të fundit...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR