Filma Me Titra Shqip: Casino Royale

144 min 2006 7,4 / 6711
Kategoria: Aventure Aksion Thriller
Viti: Nov 14, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 36,814
Shikime: 4610
Pershkrimi
Agjenti sekret “007” më i njohur në botë vjen në filmin “Casino Royale” për të shpëtuar botën nga një i çmendur dhe nga banda e tij terroriste. Ky është quajtur si “Filmi Bond më i mirë i kohërave” nga revista G.Q. Aktori Daniel Craig në interpretimin e tij të parë luan superspiunin britanik Xhejms Bond ndërkohë që e përshkon rrugën e tij me fjalë të ëmbla, me forcë dhe pajisje të teknologjisë së fundit për të tejkaluar mundësitë dërrmuese që vetëm Bondi mund ta bëjë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR