Filma Me Titra Shqip: Dredd

95 min 2012 6,7 / 3095
Kategoria: Aksion Fantashkence
Viti: Sep 7, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,501
Shikime: 1652
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një qytet të dhunshëm, futuristik, ku policia ka autoritetin për të vepruar si gjyqtar, juri dhe ekzekutues, një polic bashkon forcat me një praktikante për të rrëzua një bandë që merret me prodhimin dhe tregtinë e drogës, SLO-Mo.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR