Filma Me Titra Shqip: Gridiron Gang

125 min 2006 6,7 / 444
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: Sep 15, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,033
Shikime: 1808
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Porteri punon si një punëtor social në një burg të San Franciskos ku gjenden disa djem të rinj të cilët janë fajtorë për krime monstruoze. Për t'i dhënë kuptim jetës së tyre (dhe jetës së vetë), ai bind drejtorin e institutit për të krijuar një ekip futbolli që do të luajë në kampionatin e të rinjve: mes shumë vështirësive dhe pasigurive, Porteri arrin të bëjë mrekulli.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR