Filma Me Titra Shqip: JCVD

96 min 2008 6,7 / 268
Kategoria: Dramatik Aksion Komedi Krim
Viti: Jun 4, 2008
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 6,751
Shikime: 1128
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërmjet problemeve të tij me taksat dhe betejën gjyqësore me gruan e tij për kujdestarinë e vajzës së tij, Jean-Claude Van Damme kthehet në vendin e lindjes së tij për të gjetur paqe dhe qetësi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR