Filma Me Titra Shqip: Crash

112 min 2004 7,3 / 2123
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 10, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,768
Shikime: 735
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Qytetarë te Los Angelosit me jetë shumë te veçanta përplasen në gërshetimin e tregimeve te racave, humbjes dhe shpengimit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR