Filma Me Titra Shqip: RV

99 min 2006 5,8 / 1024
Kategoria: Komedi
Viti: Apr 28, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,273
Shikime: 680
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Bob Munro dhe familja e ngatërrestare marrin me qera një RV për një udhëtim drejt shkëmbinjve të Kolorados. Në fund të udhëtimit, atyre u duhet të luftojnë kundër disa pushuesve shumë të çuditshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR