Filma Me Titra Shqip: Savages

131 min 2012 6,4 / 1386
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Jul 6, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,816
Shikime: 1270
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Beni dhe Çoni janë dy miq të pandarë që fëmijë, ata kanë krijuar një biznes mjaft të mirë me kultivimin e mariuhanës, ata ndajnë sëbashku dhe dashurojnë të njëjtën vajzë, e cila quhet O (Ofelia). Por biznesi i tyre bie në syrin e Ndrikullës së kartelit të drogës Meksikan e cila mundohet pa rezultat të shesë mallin e saj në Kaliforni, dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë që kanë dy miqtë tanë. Kështu kur ajo u kërkon që të bashkëpunojnë, dhe ata kundërshtojnë, Meksikanët marrin peng.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR