Filma Me Titra Shqip: Snatch

103 min 2000 7,8 / 5907
Kategoria: Thriller Krim
Viti: Sep 1, 2000
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23,357
Shikime: 1588
Pershkrimi
Në këtë film me një atmosferë pak dramatike dhe shumë qesharake. Kurthe, baste, boks ilegal dhe njerëz që ndjekin njëri-tjetrin për një diamant me vlerë të madhe. Me aktorët e mirënjohur: Jason Statham, Brad Pitt, Vinnie Jones, Alan Ford, Benicio Del Toro, Dennis Farina, e shumë të tjerë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR