Filma Me Titra Shqip: Krrish 3

152 min 2013 5,2 / 76
Kategoria: Aksion Fantashkence
Viti: Nov 1, 2013
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 6,031
Shikime: 726
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Krrish dhe babai i tij duhet, shpëtuar botën dhe familjen e tyre nga një njeri , i quajtur Kaal i cili me ekipin e tij si kafshë do të sundonin botën nga nje virus, A do të ketë sukses?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR