Filma Me Titra Shqip: The Ghost Writer

128 min 2010 6,8 / 1274
Kategoria: Thriller Mister
Viti: Feb 12, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,703
Shikime: 2399
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Adam Lang, është një ish- kryeministër britanik dhe gjen strehë në një ishull në bregun lindor të SHBA gjatë një dimri, ku ai shkroi autobiografinë e tij. Kur këshilltari i tij vdes, një shkrimtar i dërgohet në ishull për ta ndihmuar atë për të përfunduar librin e tij.Shkrimtari “Anonim” hyn në një botë ku asgjë nuk është ashtu si duket dhe përfshihet në vorbullën e intrigave seksuale, politike dhe letrare.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR