Filma Me Titra Shqip: The Godfather: Part III

162 min 1990 7,4 / 3369
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Dec 24, 1990
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,961
Shikime: 4135
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në përpjekje për të legalizuar biznesin e tij në Nju Jork dhe Itali në vitin 1979, don Majkëll Korleone kërkon të rrëfejë mëkatet e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR