Filma Me Titra Shqip: Troy

163 min 2004 7.1 / 8355
Kategoria: Aventure Histori Lufte
Viti: May 3, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 59.388
Shikime: 15251
Pershkrimi
I bazuar në Iliadën nga Homeri, filmi ndjek sulmin ndaj Trojës nga ana e Greqisë së bashkuar dhe vendos fatet e njerëzve të përfshirë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR