Filma Me Titra Shqip: Turbo Kid

95 min 2015 6,7 / 419
Viti: Aug 14, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,912
Shikime: 2250
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një djerrinë post-apokaliptike, një fans librash komikë vishet si heroi i tij i preferuar për të shpëtuar shoqen e tij entuziaste dhe për të luftuar një pronar tiran.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR