Filma Me Titra Shqip: Spread

97 min 2009 5,3 / 521
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Jan 16, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,739
Shikime: 1331
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Niki është një mashtrues seksual, një parazit që adhuron kënaqësitë e jetës dhe që e di shumë mirë se vlerat e tija më të mëdha janë pamja dhe forca e tij seksuale, të cilat i përdor për të joshur zemrat e femrave më të pasura të qytetit për të shijuar stilin e tyre të jetesës. Duke u dhënë femrave atë që duan, Niki arrin të jetojë ekzaktësisht ashtu siç dëshiron - duke patur një vend falas ku të jetojë, dhurata fantastike, hyrje në lokalet më të mira dhe shumë seks. Në një qytet si Los Anxheles
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR