Filma Me Titra Shqip: Escape Plan

115 min 2013 6,7 / 3198
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Oct 9, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,323
Shikime: 1292
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një planifikues i sigurive të burgjeve e gjen veten të burgosur në burgun më të fshehtë dhe të sigurt në botë, ai ka për të përdorur aftësitë e tij për të dalë me ndihmë nga brenda.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR