Filma Me Titra Shqip: Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

99 min 2011 6,3 / 574
Kategoria: Familje Komedi
Viti: Mar 25, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,683
Shikime: 724
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas pushimeve verore, Greg dhe vllau i ti Rodrick kthehen përsëri në shkolle, përsëri filloj batuta mes këtyre të dyve ata duhet të përpiqen t'mos bëjnë më gabim të cila do ju shkoj në dëm të dyve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR