Filma Me Titra Shqip: The Gunman

115 min 2015 5,7 / 637
Kategoria: Aksion Dramatik Krim
Viti: Feb 16, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,305
Shikime: 664
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-ushtar i forcave speciale dhe kontraktues ushtarak, i cili vuan nga PTSD përpiqet për t'u rilidhur me dashurinë e tij të gjatë prej shumë kohësh, por së pari ai duhet të shkojë në kërkim nga Londra për në Barcelonë dhe përgjatë Europës në mënyrë që të pastrojë emrin e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR