Filma Me Titra Shqip: Die Hard: With a Vengeance

128 min 1995 7,1 / 3658
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: May 19, 1995
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23,11
Shikime: 717
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhon Mek-Klein dhe një pronar dyqani në Harlem vihen në shënjestër nga terroristi gjerman i cili planifikon të vjedhë Rezervat e Shtetit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR