Filma Me Titra Shqip: Jurassic World

124 min 2015 6,6 / 15086
Viti: Jun 6, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25,921
Shikime: 4606
Pershkrimi
Njëzet e dy vjet pas ngjarjeve të Jurassic Park (1993), ishulli Nublar tani përmban një park dinosaurësh plotësisht funksional, Jurassic World, i parashikuar fillimisht nga John Hammond. Pas 10 vitesh funksion dhe normat e vizitorëve në rënie, u krijua një atraksion i ri për të rizgjuar interesin e vizitorëve në një mënyrë të tmerrshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR