Filma Me Titra Shqip: Raging Phoenix

112 min 2009 6,5 / 30
Kategoria: Thriller Aksion
Viti: Aug 12, 2009
Gjuha Origjinale: TH
Popullariteti: 3,069
Shikime: 732
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një bandë e dhunshme rrëmben dhe vret femra të ndryshme përreth Tajlandës. Sanimi dhe shokët e tij, pasi u rrëmbehen njerëzit e dashur, bashkojnë forcat duke stërvitur një vajzë e cila do rrëmbehej nga banda për t’i dhënë fund vuajtjeve të tjera…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR