Filma Me Titra Shqip: We Are Your Friends

96 min 2015 6,3 / 1374
Kategoria: Dramatik Romance Komedi
Viti: Aug 26, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,106
Shikime: 1676
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Të gjendur midis një romancë të ndaluar dhe pritshmrrive të miqve te tij, Dj Kol Karteri, tenton të gjejë rrugën që do ta çojë drejt famës dhe pasurisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR