Filma Me Titra Shqip: Wild Horses

100 min 2015 4,7 / 48
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Jun 5, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,702
Shikime: 533
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një detektiv rihap një çështje 15 vjeçare për një person të humbur. Ai fillon të dyshojë se djali i humbur ishte vrarë - dhe një banues lokal ishte përfshirë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR